Czy to może być objaw jakiegoś zaburzenia?

Witam Od długiego czasu zauważyłam u siebie dziwne zachowanie, mniej więcej od 5 miesięcy raz albo dwa razy w miesiącu mam okropny czas jestem smutna, zmęczona, mam myśli samobójcze i ogólnie takie poczucie braku wartości taki okres trwa zazwyczaj 5 dni i potem jak mija jest lepiej zachowuje się w sposób naturalny ale po czasie ten okres znowu wraca. Czy to może być objaw jakiegoś zaburzenia ?

Witam! Wskazana konsultacja psychologiczna lub psychiatryczna. Opisywane są podobne zespoły depresyjne, lecz sprawę należy wyjaśnić bezpośrednio. Pozdrawiam W. Łuczkowski.