Czy to są objawy bulimii?

Czy jest możliwe żebym miała bulimie ? Mam 18 lat, wagę mam w normie (kiedyś miałam lekką nadwagę) natomiast figury modelki niestety nie mam. Staram się schudnąć odkąd pamiętam, zawsze trzymałam dietę tydzień, a później wracałam do starych nawyków. Około rok temu bardziej zainteresowałam się zdrowym odżywianiem, liczeniem kalorii, odchudzaniem. Natomiast problem jest taki że na początku wszystko szło dobrze po miesiącu bycia na deficycie kalorycznym zaczęłam mieć dziwne napady głodu. Najpierw około raz na dwa tygodnie, później zaczęło być częściej, bojąc się, że przytyję zaczęłam wymiotować. Taka sytuacja trwa do teraz czyli prawie rok. Napady głodu mam ok.1-2 razy w tygodniu, jem wtedy bardzo dużo, przeważnie do momentu aż mnie nie zacznie boleć brzuch.Podczas tego napadu jem jakby bez kontroli, jem wszystko co zobaczę. Po takim napadzie idę od razu do łazienki i wymiotuje po to aby nie przytyć. Ostatnio zauważyłam, że zaczęły mi w dużych ilościach wypadać włosy i moja skóra też zrobiła się bardziej przesuszona.

Witam,

Wypisane przez Panią objawy wskazują na istotny problem. W celu diagnozy proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Będzie potrzebna wizyta u psychologa. Pani organizm zaczyna alarmować, proszę nie czekać.

Trzymam kciuki!