Czy to wpływa negatywnie na moja pamięć?

Mam straszne luki w pamięci, zapominam o tych wazniejszych, oczywistych sprawach jak i o błachostkach, potrafie pol dnia szukać jednej rzeczy. W kazdym badz razie bardzo mi to utrudnia zycie bo maz juz tez zauwazyl ze cos jest za bardzo nie tak. Stwierdzono u mnie pare lat temu demielinizacje OVN i naczyniaka zylnego lewej polkoli mozdzku. Czy to wplywa negatywnie na moja pamiec?

Witam!
Konieczny kontakt z leczącym Panią neurologiem. Naczyniak, jeżeli ogranicza się do móżdżku to na pamięć ma wpływ niewielki, ale sprawy demielinizacyjne powinny być pod kontrolą, może wskazane są kontrolne badania i leczenie w ramach jakiegoś programu.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Witam serdecznie,
zawsze nalegam,by wizytę u psychologa i psychoterapeuty poprzedzać badaniami fizycznego stanu zdrowia.Potem, nawet razem z farmaceutykami można zacząc szukać przyczyny w nadmiernym stresie ,który rozkojarza i upośledza funkcje pamięci i spróbować ten stres złagodzić.Dopóki jest Pani bez takiej pomocy,można spróbować metod własnych,które dotychczas uspokajały psychikę.Czasami jest to muzyka słuchana w odpowiednich warunkach ,czasami czyjaś dłoń podana bez pytań ,ale z intencją "pomogę ci",lub medytacja .Prosze spróbować poszukać czegoś dla siebie ,lub zapisać się na odpowiednią formę pomocy ,np.warsztaty relaksacji , walki ze stresem,psychoterapię ,taniec w grupie itp.
Pozdrawiam i życzę poprawy.