Czy w terapii indywidualnej może uczestniczyć również mój partner?

Witam. Czy uczeszczając na terapię indywidualną. Mój terapeuta może spotkać się ze mną i moim partnerem w celu określenia czy mamy problem w relacji czy jestem nim tylko ja. Czy było by to nie etyczne i tak nie wolno. Dziękuję

Jeśli Pani już chodzi na terapię indywidualną do tego terapeuty to raczej nie jest wskazane, aby partner przyszedł w takim celu jak Pani określiła. Zresztą nie bardzo wiem jak miałby to określić po jednej wizycie. A co mówi na ten temat Pani terapeuta? Bo jego trzeba by o to zapytać, jakie ma podejście i jak z tym pracuje. Czy to Pani pomysł czy terapeuty?