Czy wrażenie, że ludzie mnie obgadują świadczy o jakimś zaburzeniu?

Witam moje pytanie co to może być czasem mam wrażenie że ludzie mnie obserwują lub że o mnie gadają? Czy to jakaś choroba?

Dzień Dobry Panu,

Mam zbyt mało danych...

Zachęcałabym Pana do rozważenia konsultacji z psychologiem, celem rozwiania Pana wątpliwości.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com