Czy wrócę do formy?

Dwa dni temu na działce, przy wódeczce siedziałem z dziewczyną, przyjechał kolega z dziewczyną. Chciał zrobić psikusa i jak już wszyscy wypiliśmy - wrzucił jakąś pigułkę extasy albo w tym stylu do butelki z resztką wódeczki i wypilśmy to wszyscy…

Niby fajnie było przez chwilę, alę moja dziewczyna zaczęła się źle czuć, o mało nie dostała zapaści. Oszukałem ją i nie powiedziałem jej prawdy, mimo że o tym wiedziałem. Do tej pory nie zna prawdziwej wersji i nie potrafiłbym jej tego powiedzieć. Ten psikus oczywiście zmienił moje zdanie o moim "koledze" i dostałem nauczkę. Najgorsze jest to, że wiedziałem o pigułce, a nic nie powiedziałem i do tej pory mam wyrzuty sumienia.

O niczym innym nie myślę, życie jest dla mnie puste i wiem, że mojej kobiety mogłoby, np. dziś ze mną już na tym świecie nie być. Nie potrafię pójść do pracy, nie mogę patrzeć na ludzi, nie uśmiecham się, wszystko mnie denerwuje - pierwszy raz mam takie uczucie…

Witam!

Zachowanie Pana kolegi miało być niewinnym żartem i tak odebrał je Pan na początku. Okazało się jednak, że konsekwencje tego żartu mogły być bardzo poważne. Uświadomił sobie Pan, co mogło się stać i teraz ma Pan wyrzuty sumienia.

Myślę, że może Pan się "oczyścić", kiedy powie Pan o wszystkim dziewczynie. Powinien Pan szczerze z nią porozmawiać, powiedzieć o nieodpowiedzialnym zachowaniu kolegi, swojej bierności oraz tym, jak bardzo Pan to przeżył.
Sądzę, że zrozumiał Pan, jak wiele Pana partnerka dla Pana znaczy i poczuł Pan, że w wyniku takiego działania mógłby Pan ją stracić. Powinien Pan opowiedzieć o swoich uczuciach i o lęku, jaki wywołało to zdarzenie.

Pozdrawiam