Czy wrócę do normalnego stanu psychicznego?

Witam, Od 2 miesięcy zaczęły się ze mną dziwne problemy. Otóż po zjedzeniu czegoś zaczyna mi bić szybko serce oraz przed oczami mgła, do tego duszności i ścisk w szyi. Przed tymi problemami chodziłem nieco przybity z powodu uczucia w głowie pustki ( takie błądzenia po lesie) wszystko wydaje mi się takie nierealne, ciągle mnie kłuje koło serca, ciężko mi z tym żyć. Wybrałem się do psychiatry - lekarz przepisał mi leki, już 6 dzień jutro będzie. Bóle przeszły, samopoczucie wróciło, lecz w głowie zaczęło mi się dalej wydawać, że co mnie otacza to tak jak by był to sen, gdzie tylko popatrzę oczy tak jakby za późno mi przekazywały obraz :(. Dodam, że śpię dobrze, śnię ciągle, z rana, jak wstanę, czuję się dobrze, lecz gdy przyjdzie południe czuję jakby te ataki chciały wyjść ze mnie, lecz ta tabletka zatrzymuje je, a głowa dalej taka dziwna - co robić?

Witam!
Rozpoczęcie farmakoterapii może pomóc Panu ustabilizować sytuację psychiczną i wpłynąć na poprawę samopoczucia. Jednak leki nie rozwiązują psychicznych problemów, które mogą wywoływać opisane objawy. Warto oprócz leczenia farmakologicznego, skorzystać z pomocy psychologa.
Psycholog może pomóc Panu rozwiązywać wewnętrzne trudności i radzić sobie z narastającymi emocjami. Dzięki temu będzie Pan mógł przyspieszyć powrót do równowagi i zwiększyć efektywność farmakoterapii.
Pozdrawiam