Dieta dla 13-latki i określenie niedowagi

moje dziecko ma 13 lat i ma 178 wzrostu. waży 52 kg. uważam, ze jest chuda, lecz ona temu cały czas zaprzecza. chciałam sie dowiedzieć ile moja córka ma niedowagi, z góry dziekuje :)

witam, faktycznie powinna wazyc kilka kg wiecej ale mozliwe ze dopiero kształtuja jej sie kosci i miesnie i ta waga z czasem bedzie sie podnosci nie warto jej tuczyc na sile bo w wieku dorosłym moze sie to przekształcic w nadwage wiec maksylanie 5 kg wiecej powinna wazyc obecnie.