Dieta przy zapaleniu błędnika

witam moja mam od paru miesiecy cierpi na zapalenie błędnika bierze oczywiscie leki jest pod stała kontroloa lekarza.Poniewarz je duzo grjfrutow tak jej lekarz tez kazał , to czy sa moze inne owoce ktore zawieraja tez składniki ktore pomagaja przy błędniku , niesety ale na inernecie nic nie moge znalezc . Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Podstawą leczenia jest farmakoterapia, nie sądzę by jakiekolwiek owoce mogły jakos szczególnie pomóc, ewentualnie prosze dopytac lekarza, który je zalecił. Mi nie sa znane żadne badania które by powtierdzały skuteczność owej metody.