Dlaczego chłopak raz okazuje mi zainteresowanie, a innym razem jest zupełnie obojętny?

rozstalam sie z chłopakiem z którym bylam 3 lata. potem pojawil sie ktoś z pracy zaczał mnie uwodzic,młodszy o 3 lata. bardzo sie motalam i raz ulegałam a raz uciekałam,wkoncu zaprosiłam go na wesele, zgodzil sie i był zadowolony póżniej w zartach powiedzialam ze mnie drazni, zrobilo sie dziwnie,olewał mnie,obrazal itd. później mnie unikał w pracy i nie mógl nawet chwili przy mnie wystac,po pewnym czasie mnie pocalowal i znowu cisza. a teraz ma kogos innego...nierozumiem jego zachowania.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Trudno wiarygodnie ocenić motywy zachowania tego mężczyzny - wszystkie ewentualne przyczyny byłoby tylko spekulacjami.
Moim zdaniem nie powinnaś analizować przeszłości, nie powinnaś koncentrować swoich myśli na nim - tylko na sobie.
Pozdrawiam

Witam,
rzeczywiście zachowanie Pani znajomego może wydawać się niezrozumiałe i dziwne, dla Pani lub osoby postronnej. Jednak prawdopodobnie jest jakaś przyczyna dla której w ten sposób się zachowuje. W tym krótkim opisie, można się również zorientować, że Pani dawała mu niejednoznaczne sygnały np."raz ulegałam a raz uciekałam" itp. własnego zainteresowania jego osobą. Jest duże prawdopodobieństwo, że nie jest pewien czy Pani na nim zależy i czemu Pani tak się zachowuje.
Jednak nic nie zastąpi tu zebrania się na odwagę i porozmawiania szczerze ze znajomym, bez gry i uprzedzeń, w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Szkoda czasu i nerwów na zastanawianie się nad tym co jest nie tak.
Pozdrawiam
Beata Jaszczak