Podrywanie innych dziewczyn przez chłopaka pod wpływem alkoholu

Dzień dobry, jestem z chłopakiem od 1,5 roku i od jakiegoś czasu (4 miesiące) on dziwnie się zachowuje. W dzień ideał ale gdy sporo wypije alkoholu zaczyna podrywać inne dziewczyny, mnie natomiast zostawia na imprezie i nic go nie obchodzę. Bardzo często widzę jak z kolegą podchodzi do dziewczyny, zaczepia ją a później tańczy. Czasami widzę jak w toalecie w klubie zagaduje i poznaje się z innymi dziewczynami. Ostatnio nawet słyszałam jak powiedział do dziewczyny kocham cię. Co mam robić?

Witam,
Proponuję, aby zadała sobie Pani pytania:

Jestem z nim już 1,5 roku, jakie mam plany odnośnie tego związku?
Co czuję, gdy chłopak "dziwnie się zachowuje"?
Czy chcę to czuć?Jak mój chłopak może się zachowywać w przyszłości? Tak samo? I co wtedy?
Co mogę zrobić?
Może powiem mu, że czuję się źle, gdy on zostawia mnie samą na imprezie? Może wtedy on przestanie się tak zachowywać.
A jeżeli nie przestanie?
Może wówczas zastanowię się, czy chcę nadal tak się czuć i być tak traktowana?
Bo jeżeli nie chcę, a on nie zmieni zachowania to, co wówczas będę mogła zrobić?

To będą Pani odpowiedzi i Pani wybory. Proszę pamiętać, że nasz wpływ na inne osoby jest ograniczony. Nie wiem jak bardzo byśmy się nie starali, to jeżeli ktoś wybierze jakiś sposób zachowania to nie zmieni go dla nas.
Możemy właściwie tylko o sobie decydować.
Niech więc Pani pomyśli o szczęściu swoim - dzisiaj i za kilka lat - i zadba o nie.
Pozdrawiam serdecznie
Artur Brzeziński

Zapraszam na blog http://dobre-zycie.blogspot.com

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza