Dlaczego jestem ciągle smutna?

Od pewnego czasu ciągle towarzyszy mi smutek, płacz, pustka i samotność. Straciłam zupelna ochote na zycie. Nie mam zadnych znajomych, jestem totalnie niesmiala, nie.mam z kim wychodzic wiec ciagle siedze w domu. Boje sie o swoja przyszłość, ze nie znajde pracy, męża i tak cale moje zycie mi przeleci kolo nosa. Mam wrazenie ze nawet moja rodzina za bardzo mnie nie lubi i lepiej by bylo gdyby mnie nie bylo. Nie umiem utrzymywac kontaktow z ludzmi. Boje sie ze nawet mlodsza siostra kiedys sobie ulozy zycie i mnie zostawi. Boje sie powiedziec rodzicom o moich problemach, ze mnie nie zrozumia. Mam wrazenie ze jeatem tylko dla nivh ciezarem. Nie wiem nawet co chce robic w zyciu. Kiedy teraz jest ten okres najlepszego zycia, ja mam.najgorsze. Boje sie cokolwiek moeic bo powiem cos zle. Nikt nawet nie proponuje mi spotkan. Nigdy nie mialam chlopaka...

Dzień dobry,
Zastanawia mnie ile mniej więcej czasu trwa ten stan u Pani i czy ostatnio działo się coś niedobrego w Pani życiu. Podejrzewam, że mogą to być początki depresji lub przechodzi Pani życiowy kryzys. Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry oraz u psychologa psychoterapeuty, gdyż potrzebuje Pani wsparcia i być może leczenia. Mam nadzieję, że ten stan jest tylko przejściowy i pomoc psychologa psychoterapeuty przyniesie szybką poprawę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/