Dlaczego jestem obrażany z powodu mojej homoseksualności?

Moje pytanie brzmi co powinienem zrobić w swojej trudnej sytuacji ponieważ zostałem pobity bez powodu dlatego że jestem homoseksualistą ,i cały czas jestem z tego powodu szykanowany i obrażany czy powinienem się się odsunąć od rodziny ?

Dzień dobry.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że wszystkie akty agresji, których Pan doświadczył są karygodne i nie powinny mieć miejsca. Pana orientacja jest czymś normalnym i nikt nie powinien tego kwestionować, anie tym bardziej podejmować zachowań, które Pan opisuje.

Zachęcam Pana do skontaktowania się z organizacją wspierającą osoby LBGT. W takiej instytucji powinien Pan znaleźć pomoc, którą w obecnej sytuacji może Pan potrzebować. Obejmuje to ewentualną konsultację psychologiczną. Być może warto spotkać się z osobami, które miały podobne problemy i chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami.

Być może warto zastanowić się nad zgłoszeniem pobicia na policję, ale przed takim krokiem, należy to gruntownie przemyśleć, najlepiej przy współudziale prawnika.

Nie znam organizacji bydgoskich, proszę poszukać informacji o Kampanii Przeciwko Homofobii (KPH) lub innej fundacji/stowarzyszenia.

Mam nadzieję, że znajdzie Pan odpowiednią pomoc
Pozdrawiam
Tomasz Krasuski