Dlaczego jestem taka nerwowa od obudzenia się?

Witam, od jakiegoś czasu martwi mnie moje zachowanie. Wstaje rano i jestem od razu nerwowa. Niestety cierpi na tym moje dziecko. Wszystko mnie denerwuje. Jestem zmęczona wszystkim, życiem i nie mam energii. Do tego dochodzi płaczliwość i co gorsza źle myśli typu "żałuję że zostałam matką ". Kocham swoje dziecko i dlatego nie rozumiem skąd u mnie takie myśli. Syn ma 2 latka i czasami jest nie do wytrzymania. Prawdopodobnie jest w okresie buntu. Nie wiem co mam robić.

Witam Panią
Stany, których obecnie Pani doświadcza, tzn. zmęczenie,
nadmierna płaczliwość, nerwowość i zaburzenia nastroju
oraz obsesyjnie nawracające myśli, są bardzo niepokojące,
gdyż mogą prowadzić do poważnych zaburzeń.
Poza tym Pani labilność emocjonalna oraz złe samopoczucie
psychiczne bardzo utrudnia Pani codzienne funkcjonowanie
i zaopiekowanie się dzieckiem w optymalny sposób.
To wszystko może mieć także niekorzystny wpływ zarówno
na Pani samopoczucie psychiczne, jak też na zdrowie
i samopoczucie dziecka oraz jego rozwój emocjonalny.
Żeby Pani pomóc, należy poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii,
podczas której zdobędzie Pani umiejętność kontrolowania emocji
i radzenia sobie ze stresem a także odzyska Pani spokój,
równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Dzieci buntują się tylko jak mają ku temu powody. Jeżeli skarży się Pani na złe samopoczucie, to dziecko z tego powodu odczuwa niepokój i sygnalizuje go zwiększoną potrzebą uwagi. Proszę skorzystać z pomocy psychologa celem wzmocnienia Pani w radzeniu sobie z sytuacja bieżącą. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/