Dlaczego mam problemy ze znalezieniem dziewczyny?

Dzień dobry Mam 18 lat i mam autyzm i nie wiem dlaczego dziewczyny z którymi chce być mnie odrzucają czy reakcja strachu czy może jakiś inny czynnik wpływać

Dzień dobry,

Sądzę, że na taki stan rzeczy może mieć wpływ wiele różnych czynników, których odkrycie wymagałoby dogłębnej analizy i bardzo obszernego wywiadu z Panem na żywo. Nie wykluczone, że nie trafił Pan jeszcze na odpowiednią osobę, która obdarzyłaby Pana uczuciem. Jest Pan bardzo młodym mężczyzną i mam nadzieję, że jeszcze wszystko przed Panem w tej kwestii.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/

Witaj :)

Niestety odpowiedź nie jest taka prosta. Aby szczegółowo wyjaśnić Tobie dlaczego tak się dzieje musielibyśmy dokładnie zbadać Twoje reakcje, zachowanie, odruchy, stopień zaburzenia. Człowiek nie jest zabawką i nie działa tylko w płaszczyźnie A - B. Uważam, że jeśli dostajesz tzw. koszta od dziewczyn to warto usiąść z nimi i postarać się dojrzale pogadać o przyczynach ;) - nie nie muszą być dojrzałe aby odpowiadać, co też warto wziąć pod uwagę.

Czasami odpowiedź będzie bardzo prosta - "nie jesteś w moim typie" - może to też oznaczać, że Twoje zaburzenie nie ma po prostu nic z tym wspólnego :)

Pozdrowionka!

---

Jeśli moja odpowiedź była wyczerpująca i satysfakcjonująca to proszę o pozostawienie pozytywnej opinii.

Moja strona internetowa: https://www.psychopedagog.org/pl/specjalisci/dawid-karol-kolodziej.html

Facebook: https://www.facebook.com/psychopedagogorg

Telefon na sekretariat naszych placówek (Bolesławiec, Wrocław, Online): (+48) 733 379 538

Nasi specjaliści: psychologowie, pedagodzy, psychiatrzy, dietetycy i psychodietetycy.