Dlaczego mam tak obniżone samopoczucie?

Witam mam 35 lat od około roku miewam obniżone samopoczucie ,nic mi się nie chce ,miewam stany lękowe ,naduzywam alkoholu do swojej pracy chodzę jakbym musiał iść tam za kare(nieznosze swojej pracy,/ często myślę o jej zmianie ,ale zobowiązania posiadam więc boję się zaryzykować.nie mam za bardzo z kim pogadac szczerze o swioch problemach a czuje ze potrzebuje pomocy.pozdrawiam

Dzień dobry. Myślę, ze konieczna byłaby pomoc psychologa lub psychoterapeuty. Z opisu wynika, że w Pani doświadczeniu pojawiają się epizody depresyjne, które niestety same nie znikną, stąd dobrze byłoby poszukać wsparcia. Inną kwestią jest alkohol, będąc w takiej sytuacji bardzo łatwo popaść w uzależnienie. Tym bardziej powinna Pani poszukać pomocy.

http://psychoterapia-krakow.net/

Dzień dobry,

Faktycznie, Pana stan może budzić niepokój, tym bardziej, że jak sam Pan pisze, czuje Pan, że nie poradzi sobie z nim sam.
Dlatego też warto, by rozważył Pan konsultację psychologiczną i terapię, dzięki której mógłby Pan zacząć pokonywać codzienne trudności.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski www.abovo.bialystok.pl