Dlaczego matka pokazuje mi się nago?

Od jakiegoś czasu zauważyłem że matka stara się za wszelką cene pokazywac mi się nago, albo w różnych nietypowych sytuacjach stara się nawiązać jakiekolwiek chociaż by najmniejsze kontakty sexualne, co mam robić? jak z nią o tym porozmawiać, żeby nie wyjść na zboczeńca ?

Nie jest to naturalne zachowanie i powinieneś otwarcie mówić w takich sytuacjach, że czujesz dyskomfort. Najlepiej mów prosto z mostu co myślisz, gdyż jeśli zaczniesz się zastanawiać "co powinieneś" lub "co wypada" powiedzieć, to w końcu nie powiesz tego, co na prawdę sądzisz.

Kiedy następnym razem zauważy Pan ze strony matki takie prowokujące zachowanie, warto od razu poprosić o rozmowę. Usiąść przy stole, porozmawiać w cztery oczy i spokojnie zapytać mamę dlaczego tak robi? Być może wcale nie zdaje sobie sprawy z tego, że zachowuje się w taki sposób przy Panu. Być może zachowuje się tak zawsze (w obecności innych domowników) i nie widzi w takim zachowaniu niczego dziwnego? Jej reakcja przesądzi o powodach takiego zachowania. Jeśli się zmiesza i odpowie, że nie wiedziała, że to tak wygląda to zapewne Pana przeprosi, a rozmowa uświadomi matce, że nie powinna tak się zachowywać w Pana obecności. Jeśli po poruszeniu tego tematu matka bardziej zacznie się zachowywać w ten sposób, może Pan otwarcie wyrazić własne zdanie, że to nienaturalne, że nie chce Pan, by matka się tak zachowywała i że prosi Pan, by przestała tak robić.
Szczera, spokojna rozmowa zawsze jest najlepsza.
Wszystkiego dobrego.