Dlaczego nie mam przyjemnych wspomień z kobietami?

Witam mam problem nie wiem jak z tym sobie radzić .Chodzi o to że nie mam przyjemnych wspomień z kobietami i jestem nudny nie atrakcyjny .Jak widze kobiety w autobusie i nie usiądzie koło mnie bąć siedzi daleko włączają mi się wulgaryzmy plus nie wiem czy to złość,nienawieść,zazdrość do tego jak zaproponuje kobiecie jakiś wypad spotkanie z automatu mam nadzieje na coś więcej po czym ona mówi że nie ja czuję takiak by rozczarowanie i smutek wizyty u psychologa nic mi nie dają proszę o pomoc:-(

Dzień dobry. Opisuje Pan trudności, z którymi należy zwrócić się do psychologa lub psychoterapeuty. Jeżeli dotychczasowa praca z psychologiem nie przynosi efektów, to powody są dwa: trwa zbyt krótko, aby były znaczące efekty lub metoda pracy jest źle dopasowana. W drugim przypadku proszę skonsultować się z innym psychologiem lub psychoterapeutą. Pozdrawiam.

Witam, podał Pan za mało informacji, żeby odpowiedzieć na postawione przez Pana pytanie, jednak brak dobrych doświadczeń z kobietami o czym Pan wspomina, można i należy przepracować terapeutycznie,z terapeutą można wypracować takie schematy myślenia i zachowania, które pomogą Panu zmienić postrzegania siebie i wypracować umiejętności nawiązywania satysfakcjonujących relacji, z każdym,jeśli wizyty u psychologa nie pomagają, proszę zmienić terapeutę, Pozdrawiam serdecznie

Witam, psychoterapia to proces, być może jest jeszcze za wcześnie aby osiągnął Pan swoje cele. Proszę porozmawiać z terapeutą o swoich oczekiwaniach, o tym że ma Pan wrażenie że spotkania nie przynoszą efektu. W takiej relacji ważna jest szczerość. Pozdrawiam serdecznie