Dlaczego nie odczuwam emocji?

Witam. Od dawna nie przeżywam żadnych uczuć oraz emocji. Nie wiem kiedy się to zaczęło bo nie pamietam prawie nic. Nie pamietam swojego dzieciństwa, kompletnie, nawet jakichś momentow pojedynczych , nic. Szczerze mówiąc to ciężko mi sobie przypomnieć jakieś sytuacje sprzed 3-4 lat na przykład. Nie zależy mi na żadnej osobie ani rzeczy. Nawet patrząc na rodzine mam wrażenie ze to obcy ludzie. Nie rozmawiam z nikim jeśli nie muszę. Od dawna myśle o tym ze jestem „inny”. Ciekawi mnie to, co za tym stoi.

Witam,
Jeżeli w Pana ciekawości jest również chęć zmiany tej sytuacji polecam konsultację u psychoterapeuty psychodynamicznego.

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Jabłonowska