Czy istnieje może jakiś dobry sposób na uwolnienie wszelkich zalegających emocji?

Dzień dobry, Czy istnieje może jakiś dobry sposób na uwolnienie wszelkich zalegających emocji? Pozdrawiam

Witam,

Uwolnienie zalegających emocji, można osiągnąć podczas procesu terapeutycznego, czyli rozpoczynając psychoterapię, w zależności oczywiście od źródła tych "zalegających emocji". Psychoterapia jest konieczna w przypadku np. traum z dzieciństwa, ale już przy radzeniu sobie ze stresem można psychoterapię traktować jako proces wspomagający przy innych metodach jak: medytacje, treningi uważności, treningi relaksacyjne. Wszystko zależy od tego, jaka jest przyczyna tych zalegających emocji, a o tym niestety Pan nie wspomina.

Pozdrawiam, Małgorzata Mazurek