Dlaczego nie potrafię zerwać z chłopakiem?

Witam nie chce tak widzieć dalej związku bo ja nie mam siły już i mi psychika siada od tych jego ciągłych kłamstw ale chciała bym by on się w końcu zmienił a najgorsze jest to że ja nie potrafię z nim zerwać go nadal kocham i ja nie potrafię z nim zerwać nie umiem bez niego żyć . . . nie wyobrażam sb życia już bez niego

Dzień Dobry Pani,

Sama Pani już wie, widzi i czuje, że nie chce takiego Związku jaki jest obecnie.
Oczekuje Pani, aby Partner się zmienił, co nie jest możliwe, jeśli On tego nie chce.
Relacja ta nie służy Pani.
To, co może Pani zrobić, to zmienić przede wszystkim Siebie, Swoje przekonania, wzorce, myśli.

Należałoby rozważyć podjęcie Terapii, w której mogłaby Pani dotrzeć, dlaczego i co wpływa na taką zależność od Partnera, że nie potrafi Pani zdystansować się od Relacji, która Pani nie służy.

Dobrego Wyboru,
Irena Mielnik-Madej

Zachęcam do podjęcia psychoterapii i przyjrzenia się emocjonalnym i osobowościowym przyczynom trudności w stawianiu granic, kończeniu niesatysfakcjonujących relacji, być może także emocjonalnej zależności od partnera. Specjalista nie tylko pomoże zrozumieć przyczyny, ale także pracować nad zmianą, która pozwoli budować bardziej partnerskie i satysfakcjonujące relacje.