Jak żyć z nerwowym chłopakiem?

mam problem z bardzo nerowowym chłopakiem. mam 23 lata mój chłopak tyle samo, jesteśmy ze sobą 3 lata. Od pół roku jet strasznie nerwowy, nie da sie mu nic powiedziec bo odrazu wybuch, denerwuje go wszystko , co bym nie zrobiła jest źle. Jakieś pół roku temu taki nie był, nie wiem czym spowodowane jest ta jego nerwowość, chciałabym mu pomóc ale nie wiem jak bo o nie chce slyszec o tabletkch żadnych a co dopiero lekarzu.

Witam Panią,
Trudno powiedzieć, jakie jest przyczyna takiego zachowania partnera. Sugeruje Pani lekarza i tabletki, czyli problemy nerwicowe, a czy brała Pani pod uwagę problemy w związku? Na przykład - chce Panią sprowokować do zerwania? Czy pół roku temu (kiedy, jak Pani mówi, partner się zmienił), coś ważnego się wydarzyło w jego/Państwa życiu? W Waszej relacji? W jego rodzinie? Pisze Pani "on wybucha, wszystko robię źle" - jak Pani sobie wyobraża dalsze życie z nim?
Serdecznie pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Być może powodem nerwowości Chłopaka, o której Pani napisała, są jakieś trudności,
o których Pani Chłopak nie mówi i nie dzieli się z Panią.

Proszę jednak zachęcać Pani Chłopaka do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, co byłoby dla Waszej relacji pomocne.
A może wspólna rozwojowa terapia partnerska?

Życzę Pani, żeby się Wam udawało,
irena.mielnik.madej@gmail.com