Co może znaczyć zmiana charakteru chłopaka?

Witam od pół roku jestem w związku z chłopakiem który źle mnie traktuje na początku wszystko było dobrze a po pół roku zmienił się jego charakter ,każe mi iść do pracy naciska na mnie że mam wysyłać ogłoszenia chociaż tego nie chce ma trudną sytuację w domu nie wiem co się dzieje ?ja mam 24 lata a on ma 23 lata .

Dzień dobry.

Wydaje się, że Pani chłopak nie tyle zmienił swój charakter, ile zmienił oczekiwania wobec Pani (a przynajmniej zaczął je otwarcie werbalizować). Trzeba powiedzieć, że oczekiwanie, by 24 letnia osoba podjęła pracę zawodową, nie jest w żaden sposób przesadne, ani nadmiarowe.
Wobec powyższego, sugerowałbym Pani konsultację psychologiczną wraz z partnerem, która mogłaby dopomóc w zrozumieniu rzeczywistych przyczyn pogorszenia Państwa i relacji i "zmiany" charakteru chłopaka.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski
https://abovo.bialystok.pl/