Dlaczego on mnie podnieca?

A więc tak. Nazywam się Kayo (jestem facetem). Pochodzę z Japonii ale dużo mojej rodziny jest w Polsce (mam też w rodzinie Polaków), dlatego znam Polski. Mam 19 lat i postanowiłem przyjechać tutaj na studia. Pomimo wszystkiego życie w Japonii mi się znudziło, chciałem poznać coś nowego, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że podnieca mnie facet! Aby było taniej wynająłem mieszkanie, że tak ujmę to na "spółkę" u znajomej mojej babci, która wynajmuje mieszkania. Kiedy się wprowadziłem mieszkał tam chłopak. Nie miałem wyboru musiałem się z nim zakolegować, ponieważ dzielimy jeden pokój. Był normalnym facetem. Całkiem fajny kolega, pokazał mi miasto w którym mieszkam, opowiadał o Polsce itp. Ja pokazywałem i opowiadałem o różnych rzeczach z Japonii, razem oglądaliśmy filmy, zamawialiśmy jedzenie, graliśmy. Byliśmy jak kumple. Kiedyś zobaczyłem pod jego łóżkiem, kiedy sprzątałem, gazetę z gejami. Kiedy wrócił zapytałem się co to ma znaczyć i czy jest gejem, ale on zapytał tylko czy przeszkadzałoby mi jeśli by był. Ja już wiedziałem, że nim jest. Ale mi to nie przeszkadzało, dlatego że mam znajomych gejów. Później zaczął się do mnie przystawiać. Kiedy było mi źle, przytulał mnie, pocieszał, głaskał. Kiedy się przebierałem czułem jego wzrok. Kiedy czesałem włosy w łazience, on stawał w drzwiach łazienki i się patrzył. Mówił mi jak ładnie wyglądam. Kiedyś obudziłem się w nocy, a on siedział nade mną i głaskał moje włosy. Kiedy ja pytałem się o co mu chodzi, on powiedział, że mnie kocha. W sumie nie rozumiałem dlaczego. Później znowu mnie przytulał a ja mu na to pozwalałem. Chciał mnie pocałować ale ja uciekłem i byłem zły, ale on za chwilę przyszedł i mówił, że mam się nie bać, że on chce tylko jednego buziaka i da mi spokój, więc mu na to pozwoliłem. Po pocałunku on pieścił moją szyję, co mi się podobało. Później było kilka dni ciszy między nami, chociaż on się uśmiechał i patrzył na mnie. Kiedyś potrzebowałem masturbacji i on zobaczył to. Przyszedł do mnie i pieścił moja szyje (myślę, że to jeden z takich słabych punktów ) i całował, i wylądowałem z nim w łóżku. Nie wiedziałem co zrobić, więc porozmawiałem ze znajomą. Ona powiedziała żebym pokazał mu, że jestem Hetero i że mam znaleźć sobie dziewczynę. Pomimo, że nie potrafię być z pierwszą lepszą dziewczyną, to znalazłem się jedna. Pozwoliłem jej wpadać bez zapowiedzi i pukania i kiedy byłem zły i siedziałem sam w pokoju, przyszedł on i rozmawialiśmy. On zaczął mnie przytulać i pieścić. Mnie coś wzięło i go pocałowałem i tak znowu wylądowaliśmy w łóżku, potem leżeliśmy przytuleni, kiedy weszła Marta. Od tej pory zerwałem z nią. Byłem zły na Mateusza. Powiedziałem mu co czuję, więc on zaproponowała bym z nim spróbował jeśli się nie uda to zakończymy to, a ja się zgodziłem. Od tej pory często z nim sypiam, śpimy razem w jednym łóżku i dostaje od niego buziaka na dzień dobry i do widzenia. Podoba mi się to, ale ja nie chce być gejem. W sumie to nigdy nie byłem za bardzo towarzyski i nie miałem wielu dziewczyn. W życiu tylko 3 licząc z Martą, ale rozstałem się z nimi ze względu na mój charakter nie podobał się nikomu, a Mateusz mówi, że to uwielbia. Co mam zrobić? Być z nim czy wyjechać od niego i zapomnieć?

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

Nikt nie podejmie decyzji za Ciebie. Powinieneś dokładnie przemyśleć wszystkie za i przeciw i wybrać to co dla Ciebie najlepsze. Jeżeli będziesz miał problemy z odnalezieniem własnej orientacji zawsze możesz udać się na wizytę do psychologa lub seksuologa.
Na podstawie Twojego opisu trudno określić czy jesteś homo-, hetero- czy biseksualny. W czasie dojrzewania i u młodych mężczyzn stosunkowo często (bo do 25%) dochodzi to zauroczenia tą samą płcią. Jest to rodzaj zainteresowania i fascynacją tą samą płcią. W większości przypadków stan ten wycofuje się po kilku miesiącach.

Pozdrawiam