Dlaczego partner mnie odrzucił?

Witam. Pod koniec listopada poroniłam byłam w 10tc. Bardzo to przeżyłam i nadal przeżywam. Zostałam z tym sama bo rozstałam się po kilku dniach z partnerem. Wyprowadziłam się od niego, ponieważ oddalił się ode mnie. Nie rozmawialiśmy już, nie przytulał mnie, nie pytał się się czuję. Na każde moje pytania typu czy mogę się przytulić do niego, czy mogę pocałować( bo wtedy potrzebowałam bliskości, wsparcia) odpowiadał nie wiem. Nie okazywał mi czułości. Bardzo mnie to bolało. Chciałam z nim po tym wszystkim porozmawiać, ale potraktował mnie podle, zarzucił mi, że to przeze mnie nam się nie udało.

Dzień dobry. Utrata dziecka to bardzo trudne doświadczenie nie tylko dla matki, ale również dla ojca dziecka. Niestety mężczyźni często radzą sobie z bólem przez osunięcie się od najbliższych. Co zazwyczaj jeszcze bardziej pogarsza sytuacje i niejednokrotnie jak w Pani przypadku prowadzi do rozpadu więzi. Pomocna byłaby terapia lub chociaż wsparcie psychologa, jednak bardzo często osobom, które nie potrafią mówić o swoich emocjach, równie trudno sięgnąć po pomoc.

http://psychoterapia-krakow.net/

Witam,
zalecane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia, z powodu traumy której Pani doświadczyła i która jest nadal obecna w Pani życiu..

Wyobrażam sobie, że tym trudniej było Pani samej poradzić sobie z emocjami, nie mając wsparcia psychicznego/fizycznego/duchowego
w Osobie Pani Partnera...

Co ja o tym myślę?
Myślę, że być może nie umiał/nie potrafił dać Pani potrzebnego wsparcia..., bo po prostu tego nie potrafi...?

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com