Problemy ze snem po poronieniu

Witam Dwa miesiące temu straciłam synka w 21 tc, głównie przez niedopatrzenie lekarzy. Od tamtej pory dzieje się ze mną coś nad czym nie potrafię zapanować. Mam problemy ze snem, czasem mam wrażenie, że ktoś jest ze mną w pokoju. Cały czas szukam sobie chorób w internecie. bolą mnie kości i stawy, strzelają przy poruszaniu, czuje klucie pod paznokciami, czuje mrowienie na głowie, twarzy oraz rękach i nogach. Wyczytałam, że to SM, ciągle siedzę i płacze, wyobrażam się na wózku. Czy to SM?

Witam, uważam, iż przeżyła Pani traumę, to strasznie trudne uczucie stracić dziecko, myślę, iż ten stan jest właśnie związany z ta sytuacją. Polecam wizytę u lekarza psychiatry, który skieruje Panią do psychologa.Zachęcam do rozmowy i przepracowania z psychologiem tych trudnych doświadczeń. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Bardzo Pani współczuje, to niezwykle trudne doświadczenie. Objawy, które Pani opisuje mogą być związane z ogromnym stresem, który Pani przeżyła i nadal przeżywa. Smutek, który Pani czuje ma związek z poniesioną stratą. To dla Pani ciężki czas i w tej chwili bardzo potrzebuje Pani wsparcia bliskich osób. Proszę znaleźć takie osoby w swoim otoczeniu, rozmawiać, spotykać się z ludźmi, starać się nie izolować od innych. Myślę, że bardzo pomocne byłyby dla Pani spotkania z psychologiem, tak aby w bezpiecznym otoczeniu porozmawiać o tym co Panią boli i uzyskać potrzebne wsparcie. Pozdrawiam serdecznie

Witam. Znajduje się pani w okresie żałoby i przeżywa pani utratę dziecka. Opisywane przez panią objawy prawdopodobnie są związane właśnie z tym : psychosomatyka. Radziłabym jak najszybciej skorzystać z pomocy i wsparcia psychologa psychoterapeuty. Wyrazy współczucia