Dlaczego partner wmawia mi zdradę?

witam mam ogromny problem partner wmowił mi zdradze ktorej oczywiscie nigdy nie było przez to nasze zycie stało sie koszmarem nie przytula mnie nie sypiamy razem,jak chce porozmawiac mowi ze jest chory ze ciagle ma to w głowie i nie moze tego wymazac,niby jest swiadomy tego ze to on sobie to wymyslił a z drugiej strony mowi ze go zdradziłam, jest vbardzo nerwowy szybko sie denerwuje i ucieka potem w taki swoj swait mowi ze nie jest człowiekiem ze nienawidzi ludzi,ze wszyscy mu robia na złosc

Witam
Problem jest wielowątkowy i złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Proponuję zgłosic sie do doswiadczonego terapeuty i wspólnie rozwiązać opisany problem.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Dzień Dobry Pani,

Polecałabym Pani, by zachęcić Pani Partnera do diagnostycznej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Z przesłaniem dla Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@hmail.com

Z informacji, które Pani przekazała wynika, że partner nie przyjmuje do wiadomości Pani zapewnień, że Pani go nie zdradziła. Z jakiegoś powodu to robi, nie wiemy jednak, z jakiego powodu nie dopuszcza tych informacji i nie chce rozmawiać o tym?
Jeżeli zależy Pani na tym związku, a Pani partner też będzie chciał poprawy w Waszych relacjach, warto zgłosić się na konsultację pary do psychoterapeuty. Takie spotkanie może pomóc zorientować się w sytuacji relacji, a psychoterapeuta zaproponować, co dalej można w tej sprawie zrobić.