Domowe pomiary glukozy w krwi

Dzień dobry, jestem w trakcie diagnozowania insulinomy, endokrynolog zlecił mi pomiary cukru w domu z użyciem glukometru. Otrzymane dziś wartości: na czczo: 87 mg/dl 3 h po 1. posiłku: 94 mg/dl 1 h po kolejnym posiłku: 101 mg/dl. Do tego objawy hipoglikemiczne - zawroty głowy, skręcanie żołądka, rozbicie, drżenie rąk. Czy powyższe objawy świadczą o hipoglikemii? Czy jest możliwość, że świadczą też o guzie insulinowym?

Objawy hipoglikemii występują podczas znacznego spadku cukru we krwi np 40-50mg%. Cukier który Pani podała jest w normie, żeby przy takich wartościach wystąpiły objawy musiałby być wcześniej bardzo wysoki.