Dostarczanie białka o różnych porach dnia

Czy może być tak że o niektórej porze dnia będę dostarczała największą ilość białka a w innych znacznie mniejsza jego ilość?

Witam Panią,

Pytanie jest bardzo mało konkretne. Oczywiście nie musi Pani dostarczać równych ilości białka o każdej porze posiłku ale tez zależy co Pani chce osiągnąć - schudnąć, przytyć, zbudować masę mięśniową, zwiększyć efektywność ćwiczeń. sporo białka powinniśmy dostarczać rano oraz przed i po treningu. Kolacja również powinna być bogata w białko szczególnie jak się odchudzamy. Przekąski typu drugie śniadanie i podwieczorek nie muszą być bogate w produkty białkowe.
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk