Dieta dla 20-latki ważącej 80 kilogramów

Witam. Mam 20 lat, 168 cm wzrostu i 80 kg wagi. Chciałabym schudnąć 20 kg w 5 msc. Jadam na śniadanie : płatki owsiane z mlekiem II śniad.: mały jogurt z owocem obiad: Kasza gryczana z 2 jajkami sadzonymi, podwieczorek: garść migdałów z kefirem Kolacja: Sałatka warzywna. Pije 2 Litry wody , biorę therm line fast i ćwiczę 6 dni w tyg. fat burning cardio (37min.) Czy podołam temu wyzwaniu ?

Witam Panią,

Wszystko jest możliwe. Jeżeli będzie Pani wytrwała i systematyczna to osiągnie Pani swój cel. Nie mniej jednak zalecałaby ćwiczyć 4-5 razy w tygodniu a przez dłuższy czas. Nie należy ćwiczyć codziennie lub nawet 6 razy w tygodniu ponieważ mięśnie muszą mieć czas na regenerację. Trudno jest mi dokładnie ocenić Pani jadłospis ponieważ nie pisze Pani o ilościach zjadanych ale dieta wygląda dość dobrze. Do jogurtu i owoców dodałabym jeszcze np. otręby żytnie, do obiadu warzywa, zamiast jaja mogą być też ryby czy pierś z indyka, do podwieczorku warzywa, a na kolację mam nadzieję że nie jest to jedynie sałatka warzywa a znajdziemy tam również białko.
Życzę powodzenia!!
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk