Drganie mięśni przy zaburzeniach lękowo-depresyjnych

Witam, Od jakiegoś czasu mam problemy z tzw. "drganiem mięśni". Jest to ogólnie niewidoczne, ale sprawia duży dyskomfort. Mięśnie jakby drgają, czasem też czuję pieczenie, swędzenie w rękach i nogach (wrażenie "pokrzywy"). Robiłam następujące badania: EMG, rezonans magnetyczny głowy, punkcję lędźwiową. Żadne z nich nie wykazało nic niepokojącego (miałam podejrzenie SM). Leczę się również na zaburzenia lękowo-depresyjne. Czy takie objawy mogą być skutkiem tych zaburzeń?

Witam serdecznie!
Mogą...
Jeśli sa o naturze psychicznej należy przyjrzeć się Pani sposobom relaksacji..
Pozdrawiam serdecznie
Marzanna Farnicka

Witam!
nie jestem neurologiem ani psychiatrą, ale takie zaburzenia są czasami związane z niedoborami jonów magnezu bądź wapnia, ale też czasami są związane ze zmianą leków przeciwdepresyjnych.
Pozdrawiam.