Dzieci partnera z poprzedniego związku

Problemy z dziećmi partnera z poprzedniego związku cd. Ja nie zakazuje widywania z dziećmi wręcz przeciwnie namawiam go do tego.nakłaniam do dzwonienia do szkoły z zapytaniem ja się uczą itd. .Jej matka za kłamstwa i kręcenie zabrała jej telefon i komputer po tygodniu oddała . Tylko ze strony jego nie ma zaangażowania wogóle. Ma wolne wekendy nawet do nich nie pojedzie odwiedzić. Ja mam dosyć , w jego rodzinie mają takie same zdanie tylko że ja jestem TA ZŁA .Brak konsekwencji z ich strony .

Witam Panią
Czasami warto usiąść i zapytać samego siebie czemu jest się postrzeganym jako "ta zła" może tak wcale nie jest?. Czasami kierujemy się wyobrażeniami, projekcjami w relacjach z innymi, coś nam się wydaje okropne i złe a to tylko nasz lęk.
pozdrawiam
Anna Suligowska

Ważne jest przede wszystkim dogadanie się z partnerem. Jakieś wspólne stanowisko, wspólny "front", który nie tylko będzie odpowiadał na Państwa potrzeby, ale także będzie na tyle istotny dla obojga, że będą się go Państwo trzymać. Bo na ten moment mam wrażenie, że Państwa pomysły i stanowiska są różne, co zaognia tylko konflikty.

Myślę, że to forum nie pomoże Pani, ponieważ problem jest wysoce złożony i wymaga wnikliwej analizy. Zachęcam do pełnej konsultacji psychologicznej.