Echolalie u 4-letniego syna

Witam. Syn 4 l czesto mówi sam do siebie bawiąc się na niby.Wciela się w różne postaci,rozmawia z kotem ale logicznie.z nami komunikuje się prawidlowo.Zadaje dużo pytań,komentuje różne rzeczy,sytuacje.Malo dialoguje.Echolalie występują w momentach nudy,jak juz nie ma o czym mowić to zaczyna powtarzać różne fragmenty ale nie wyłączając się przy tym(zawsze zapytany reaguje i odpowiada o czym teraz mówi. )Jak jest skupiony oglądaniem bajki,książki itp echolalie nie występują. Dziekuje

Witam. Zjawisko, które Pani opisała wskazuje na prawidłowy rozwój - syn bawi się wcielając się w różne role i odgrywając je. To naturalna zabawa i bardzo rozwijająca między innymi: wyobraźnię, kompetencje społeczne, sprawność werbalną i zasób słów. Nie widzę powodów do niepokoju. Pozdrawiam