Fobia przed śmiercią po utracie mamy i babci

Ciag dalszy. Jestem mloda i nie chce umierac. Bardzo przezylam smierc mamy i babci. Nie wiem czy sama poradze sobiez ta fobia. Czy musze isc do psychologa

Szanowna Pani, jeśli ma Pani wątpliwości, że sama nie poradzi sobie z lękami przed śmiercią, które wystąpiły u Pani po śmierci dwóch bliskich osób, to powinna Pani pójść do psychologa, a być może także do psychiatry. Proszę nie zwlekać z tą decyzją, gdyż upływ czasu działa na niekorzyść leczenia i trudniej będzie osiągnąć oczekiwane jego efekty. Pozdrawiam, Monika Wysota