Hospitalizacja osoby chorej na bulimię

Kiedy potrzebna jest hospitalizacja osoby chorej na bulimię? Czy bulimia trwająca ok 2 lata, jak i powtarzające się samookaleczenia, i przyjmowanie leków (przedawkowanie) w celu pobudzenia się. Czy to jest podstawa do przyjęcia do szpitala psychiatrycznego? Jak wygląda takie przyjęcie? Czy trzeba mieć skierowanie? Jak wygląda takie leczenie, i jak długo może trwać.

Czy leczysz się u specjalisty,jeśli tak to,powinien odpowiedzieć na Twoje pytania,jeśli nie- to udaj się na konsultację, można leczyć się w szpitalu psychiatrycznym lub o. nerwic,jeśli wyrażasz zgodę,można także chodzić na psychoterapię oraz stosować pomoc farmakologiczną pod kontrolą psychiatry.