Od czego zacząć leczenie depresji i bulimii?

Dzień dobry. Od 5 lat zmagam się z depresją i kompulsywnym objadaniem/bulimia. Towarzyszą mi przy tym silne myśli samobójcze ostatnio i samookaleczenie. Co zrobić jeżeli mimo tego że mówiłam o tym rodzinie i psychiatrze to nikt nie zareagował? Nie chce sama zgłaszać się do szpitala bo boje się że sytuacja będzie wyglądać tak samo jak teraz. Nie wiem co już robić bo czasem naprawdę jest nieciekawie

Uważam, że powinna Pani się zgłosić do Szpitala. Jeżeli psychiatra nie podjął interwencji wiedząc o myślach samobójczych, należy po prostu znaleźć innego specjalistę, który poprowadzi leczenie. Podkreślam jednak, że tendencje samobójcze i autodestruktywne są wskazaniem do hospitalizacji. Może więc Pani zgłosić się na izbę przyjęć psychiatryczną i zgłosić dolegliwości.