Ile schudnę ćwicząc codziennie?

Witam. Mam 18 lat, 166 cm wzrostu i sporą nadwagę. Ważę 64 kg. Moja aktywność fizyczna jest dość mała. Zainwestowałam w atlas w którym jest : Rowerek, bieżnia, wioślarz oraz twister. Na każdy z wymienionych sprzętów przeznaczam 15 min dziennie + około 2h dziennie rowerek i 50 brzuszków. Jem 3-4 małe posiłki dziennie. W ile (mniej więcej) czasu mogę pozbyć się zbędnych kg? Dodam iż nie jadam słodyczy, żadnych przekąsek i ograniczam sól i cukier do minimum. Z góry dziękuję za odpowiedź. (KOBIETA)

Witam, szybkość utraty masy ciała jest indywidualna i trudno przewidzieć jak szybko stracisz zbędne kilogramy. Pamiętaj jednak, aby po osiągnięciu celu nie zaprzestać prawidłowo się odżywiać i być aktywną fizycznie, ponieważ kilogramy powrócą. Dlatego warto zastanowić się, czy zawsze będziesz miała czas na codzienne ćwiczenia, czy raczej nie postawić sobie realnego celu i ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po około 40-60 minut. Pozdrawiam.