Jak jeść, żeby nie przytyć po odchudzaniu?

Mam taki problem jakiś czas temu tak się odchudzalam ze jadłam tylko śniadanie i doszłam to tej swojej upragnoinej wagi i teraz nie wiem co zrobić żeby normalnie jeść ale żeby nie przytyć.Proszę o porady. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Popełniła Pani duży błąd odchudzając się w ten sposób. Głodówki i diety bardzo niskokaloryczne zwalniają przemianę materii i najczęściej kończą się efektem jojo czyli powrotem utraconych kilogramów nawet z nawiązką. Mam nadzieję że już nigdy więcej nie będzie sie Pani w ten sposób odżywiała! W tym momencie powinna Pani powoli wprowadzać posiłki aż dojdzie Pani do 5dziennie. Zjada Pani mniejsze porcje ale częściej aby nie obciążać żołądka. Do obecnej kaloryczności diety dodaje Pani około 100kcal tygodniowo. Wprowadzi Pani również aktywność fizyczną. Powodzenia!

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk