Jak leczyć bezsenność u młodego mężczyzny?

Moj brat ma 34 lata, od okolo 2 lat nie moze spac - dosłownie. Do lekarzy jezdzil po całej Polsce, zmieniaja mu leki na coraz to nowsze, okolo 2 tygodni leżał w psychiatrycznym szpitalu wojskowym w Warszawie, robiono mu badania, ale wg badań wszystko jest w porzadku. Co tydzien jezdzi na spotkania z psychologiem. Dwukrotnie był na misji w Afganistanie, jest żołnierzem zawodowym, miał trudne dzieciństwo (przede wszystkim nie dogadywal sie z ojcem). Nie wiemy co robic juz naprawde. Proszę o opinie.

Jeśli brat rozpoczął już leczenie (farmakoterapię i psychoterapię) warto dać temu szansę, wspierać brata i wykazać się pewną cierpliwością. Leczenie podobnych trudności (nie tylko jak rozumiem objawu bezsenności, ale być może także PTSD czy zaburzeń osobowości) często wymaga czasu, współpracy z lekarzami i zaangażowanej pracy nad sobą. Choć to bardzo trudne zachęcam do wytrwałości.