Jak leczyć wahania nastroju i uczucie rozbicia wewnątrz?

Witam od jakiegoś czasu zacząłem odczuwać poważne wahania nastroju w zależności od emocji które wyrażają otaczający mnie ludzie, nie umiem "przywiązać się" do drugiej osoby, bywam często rozkojarzony i mam przemyślenia podczas których trudno mi zdefiniować samego siebie, trudno mi dzielić się z innymi moimi "problemami" .Mówiąc krócej nie wiem co robić myślę ze nie potrafię poczuć miłości ani doszukać się zrozumienia. Z zewnątrz trzymam gardę i wszystko jest wspaniale ale w środku jestem rozbity

Zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznej. Specjalista nie tylko zdiagnozuje, ale przede wszystkim pomoże Panu lepiej zrozumieć siebie i określić przyczynę trudności. Wspólnie ustalicie możliwości i sposoby pracy nad zmianą, która umożliwi odbudowę siebie i odzyskanie radości z życia i relacji.

Witam Pana
Aby rzetelnie odpowiedzieć na Pana pytanie,
jak leczyć wahania nastroju i uczucie rozbicia
wewnętrznego musiałabym przeprowadzić z Panem
wnikliwy wywiad by zbadać okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pana problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby skutecznie wyleczyć Pana dolegliwości
należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Psychoterapia pozwoli Panu spojrzeć na siebie,
innych ludzi i sytuacje z odpowiedniej perspektywy,
odzyskać równowagę wewnętrzną,
a także wzmocnić poczucie własnej wartości
dzięki czemu odzyska Pan radość życia
i będzie mógł właściwie uczestniczyć w życiu społecznym.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl