Jak leczyć zęby przy nerwicy?

Witam Zacznę od tego,że kiedyś miałam bardzo ładne swoje uzebienie, dbalam o nie i byłam częstym bywalcem dentysty. Kiedy zachorowałam na nerwice lekowa zaczął się też bruksizm. Zgrzytalam zębami i je zaciskalam w nocy z czego bardzo się pokruszyly. Przez chorobę też nie wyobrażałam sobie wizyty u stomatologa. Dlatego też moje zeby wszystkie są.do usunięcia. Chciałabym się.dowiedziec jaka metodę można było by mi polecić mam dopiero 28 lat,a nie chce też każdej nocy ,,wsadzac" zębów do szklanki. Wiem jaki jest koszt implantologi,ale na dzień dzisiejszy jest to nie realne marzenie

Być może uda się uratować Pani uzębienie. Radzę najpierw skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR np Paulina Sobczak w celu ustalenia przyczyn. Pozdrawiam