Jak leczyć zespół wazowagalny?

Witam. Mam 18 lat. Stwierdzono u mnie Zespół Wazowagalny kardiodepresyjny. Wykryto asystolie ok 3,5 sek. Epizody omdleniowe zdarzyły się 5 razy i trwały ok. 10 sekund. Robię test pionizacyjny w domu 30 minut i nie robi mi się słabo Dostalem zalecenia takie, jak: Picie duzej ilosci płynów, Dużo soli(uzywam soli himalajskiej), test pionizacyjny. Czy państwo mają jeszcze jakies zalecenia zeby takie epizody się nie wydarzały? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u specjalisty kardiologa i ustalenie dalszego postępowania