Jak mam naprawić relacje z partnerką?

Witam ja mam takie pytanie jestem z dziewczyną już rok nie chcemy się spieszyć z tym... I teraz jak poznałem moją sympatie to wydawała się być taka super bo o wszystko się pytała chciała się radzić o wyglad o ubior o wszystko i tez o wszystkim pisalismy mowilismy bylo czuc te emocje ale odkad zaczela chodzic do szkoły wszystko sie zmienilo cale nastawienie emocje opadly traktowalismy sie jak koledzy zero uczuc i moje pytanie jak to odkrecic ? Naprawic zeby bylocjak dawniej ? Czuje ze to wyjatkowa osoba :(

Dzień dobry. Chyba jedyna droga do rozwikłania przyczyn takiej sytuacji to rozmowa z dziewczyną. Może Pan powiedzieć jej jak to wygląda z Pana strony i co Pana niepokoi oraz zapytać jakie jej zdaniem są przyczyny obecnej sytuacji. To ją trzeba także zapytać czego oczekuje i czy jest szansa, by relacja znowu była satysfakcjonująca dla obu stron. Pozdrawiam serdecznie.