Jak mam reagować na taką decyzję chłopaka?

Witam! Mam poważny problem z byłym już chłopakiem. Kiedy po dwóch dniach nieodzywania się do mnie i wyłączenia przed dzień telefonu, udałam się do niego. Wtedy dowiedziałam się ze mnie nie kocha, ze jest 100% pewny tego i czeka na pewno ktoś lepszy odemnie. Czy mógł sobie tego nie przemyśleć? Jak się prawidłowo zachować? Za kilka dni odbiera swoje rzeczy z jego mieszkania.

Dzień dobry,

Bardzo ciekawi mnie podstawowa sprawa jaką jest pytanie o to, co działo się wcześniej i czy w tym związku działo się źle (?). Podejrzewam, że zerwanie nie miało miejsca z dnia na dzień tylko już wcześniej musiało się nie układać i były ku temu przesłanki. Niestety nie mogę dać też Pani instrukcji odnośnie tego, co zrobić w tej sytuacji, gdyż każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje za które nie mogę brać odpowiedzialności. Po drugie ja nie wiem, co dla Pani byłoby najlepsze w tej sytuacji. Zastanawia mnie to, co było powodem tego rozstania i czy to stało się nagle z tego powodu, że on uznał iż Pani nie kocha (?). Ma Pani do wyboru albo walczyć o to uczucie, albo zrezygnować i uszanować jego decyzję. Niestety znam za mało szczegółów tej historii by doradzić cokolwiek lub szerzej się wypowiedzieć. Jeśli odczuwa Pani taką potrzebę to może Pani udać się do psychologa celem uzyskania wsparcia w tej trudnej sytuacji. W tym miejscu proszę jednak pamiętać, że specjalista nigdy nie dokona za Panią wyboru. Mam nadzieję, że być może istnieją jakieś szanse na uratowanie tego związku i tego też Pani życzę.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/