Jak mam sobie poradzić z ciągłym i nawracającym przeziębieniem?

Witam. Moim problemem jest utrzymujący się już ponad miesiąc katar. Ostatnio chorowałam trzy razy w ciągu dwóch miesięcy. Nie wiem jak mam sobie poradzić z ciągłym i nawracającym przeziębieniem. Proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę odpoczywać w łóżku i przyjmować leki zgodnie z zaleceniami lekarza do czasu pełnej rekonwalescencji, odżywiać się zdrowo i wysypiać (nie skracać czasu leczenia), jeśli mimo odpowiedniego postępowanie dolegliwości będą narastały, proszę udać się do lekarza celem pełnej diagnostyki. Pozdrawiam.