Jak mam sobie poradzić z lękiem przed śmiercią?

Myśle o śmierci tak już od 20 lat! Z domu wychodzę jak tylko muszę do sklepu. Tak to w domu zwykle siedzę przed tv. Boję się o siebie i bliskich.

Trudno wyciągać wnioski na podstawie tak krótkiego opisu, natomiast przy charakterze problemu, o którym Pan pisze, z pewnością wskazana była konsultacja specjalisty. W pierwszej kolejności sugeruję wizytę u psychologa, który wskaże dalsze postępowanie, być może psychoterapeutyczne.