Jak może sobie pomóc z nerwami osoba transseksualna?

Witam. Mam 60 lat i jestem kłębkiem nerwów a wszystko przez to że jestem transseksualistą m/k , wiem że w tym wieku płci się nie zmienia .Jak mi mażna pomóc ,boję się że mogę sobie zrobić krzywdę

Dzień dobry, warto spróbować zaakceptować siebie. Jak Pan przez tyle lat radził sobie z emocjami i co się takiego stało , że obecnie nastąpił kryzys? Warto się nad tym zastanowić. Proszę pomyśleć o konsultacji psychoterapeutycznej. Myśle, że psychoterapia byłaby wskazana. Pomogłaby Panu akceptować siebie, panować nad emocjami. Warto zrobić to dla siebie, zawalczyć o to by dobrze się poczuć.
Pozdrawiam A. Pacia