Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak namówić dziewczynę na wizytę u psychologa?

witam, jak skutecznie namówić bliską osobę(dziewczynę) by wybrała się do psychologa? chciałbym osiągnąć efekt w postaci skutecznego wybrania się jej do tego typu specjalisty nie ponosząc przy tej sytuacji porażki. Jakich argumentów użyć od czego rozpocząć rozmowę. Za pomoc dziękuję
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Grzyby halucynogenne - możliwe skutki spożycia

Witam serdecznie.
Jeśli chciałby Pan aby Pana partnerka skorzystała z pomocy psychologa można zaproponować wspólną wizytę na początek. Partnerka poczuje wsparcie i zrozumienie a wspólna konsultacja może okazać się pomocna Wam obojgu i wpłynie pozytywnie na Wasze dalsze relacje. Jeśli konsultacja odniesie właściwy skutek partnerce łatwiej będzie rozpatrzyć skorzystanie z pomocy psychologa w ramach indywidualnej współpracy.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)
Anita R.

0

Witam,
trochę trudno udzielić na te pytanie odpowiedzi, ponieważ nie wiadomo dlaczego Pan chciałby namówić dziewczynę na wizytę u psychologa. Czy zauważył Pan jakieś niepokojące objawy oraz jakiego typy. Proszę szczerze porozmawiać z partnerką, powiedzieć dlaczego Pan tak uważa, być może też poszukać specjalistów w okolicy i pokazać jej ulotki czy strony internetowe specjalistów.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy