Jak nie przytyć na studiach?

10 lat tańczyłam. Teraz niestety skupiłam się na nauce , bo jestem studentką 1 roku. Nie sportuję w ogóle, tylko raz w tygodniu zajęcia na pływalni. Jem nieregularnie, staram sie nie jeść przed snem, ale problem w tym, że co 15-30 min chce mi się coś rzuć. Próbowałam jeść jabłka itd, piję dużo mleka., ale ciągle mi się chce jeść. Przybieram mocno na wadze...pomóżcie!

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Niestety studia nie sa usprawiedliwieniem. Znalezienie chociaz 30minut dziennie na aktywnosc fizyczna nie jest problemem. Moze to byc.chociaz spacer, rezygnacja z autobusu, na rzecz spaceru, rowe,.cwiczenia w.domu, porzadki. Jest to doskonale jako przerwa w nauce, poprawia koncentracje i.wplywa na umysl.i.cialo.
Problem z Twoim zywieniem.jest zlozony, dlatego najlepszym rozwiazaniem jest wizyta u dietetyka i kompletny wywiad i rozpoznanie

Pozdrawiam