Jak pokochać bardziej siebie?

Dzień dobry, Wczoraj na rozmowie z psychologiem powiedziano mi, żebym bardziej poświęcała czas sobie a nie innym. Jestem pol roku z chłopakiem to moj pierwszy poważny związek kocham go a on mnie, jednak kiedy się rozstajemy na kilka dni pojawia się we mnie poczucie lęku, dyskomfortu. Nie chce tego uczucia, bo nie mogę skupić się na swoich obowiązkach. Zawsze byłam osoba pogodną, nie bałam się życia, czy spędzania czasu sam na sam ze sobą a teraz pojawia się to dziwne coś. Podobnie jest jak mam zostać sama w pracy, tylko to może nie jest tak nasilone. Biorę setaloft i teraz dostałam valdoxan. Mam zaburzenia obsesyjne i właśnie lęki. Czy ktoś może mi pomóc jak pokochać bardziej siebie i wrócić do poprzedniej wersji swojej osoby?

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od tego, że (prawdziwe!) pokochanie siebie (często!) jest procesem trwającym przez całe życie...

Pomocna byłaby dla Pani praca terapeutyczna (rozwojowa) pod okiem Psychologa, do czego serdecznie Panią zachęcam.
Jak również uczestnictwo w aktywnych treningach, z poczucia własnej wartości, asertywności, pozytywnego myślenia, i inne.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605